ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ. Ο ΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΜΑΣ ΤΟΠΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ  

ΑΙΤΗΣΕΙΣ - ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

WEB - TV

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

LOGO ΟΠΠΕ

AFCA

 

 

Η Βαθμολογία και τα Αποτελέσματα είναι από τον επίσημο δικτυακό τόπο της ΕΠΣΘ - http://www.epsthessalias.gr

 

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος Όμιλος (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)   
Νεότερα αποτελέσματα
(11η αγωνιστική)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 5 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 0 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 1 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0 0 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΠΗΛΕΑΣ


Βαθμολογία

ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ  29
0
37-5 
9-2-0 
17-4 
4-1-0 
20-1 
5-1-0 
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ  27
0
36-8 
8-3-0 
21-4 
4-1-0 
15-4 
4-2-0 
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ  25
0
22-13 
8-1-2 
13-5 
5-0-1 
9-8 
3-1-1 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ  21
0
24-19 
6-3-2 
12-3 
5-0-0 
12-16 
1-3-2 
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ  20
0
18-13 
6-2-3 
10-11 
2-2-2 
8-2 
4-0-1 
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  14
0
15-16 
4-2-5 
8-2 
3-1-1 
7-14 
1-1-4 
ΠΗΛΕΑΣ  13
0
13-23 
4-1-6 
10-15 
3-0-3 
3-8 
1-1-3 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ  10
0
18-21 
3-1-7 
10-9 
2-1-2 
8-12 
1-0-5 
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ  10
0
11-15 
2-4-5 
5-6 
1-2-2 
6-9 
1-2-3 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ  10
0
7-22 
2-4-5 
3-12 
1-3-2 
4-10 
1-1-3 
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ  7
0
12-23 
2-1-8 
4-8 
1-1-4 
8-15 
1-0-4 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  0
0
1-36 
0-0-11 
1-21 
0-0-6 
0-15 
0-0-5 

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές


1η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 1 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 1 1 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 1 6 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΠΗΛΕΑΣ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

2η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 0 4 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 2 0 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 3 0 ΠΗΛΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 1 3 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ

3η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 2 0 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 2 3 ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΠΗΛΕΑΣ 0 7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 2 2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 5 0 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

4η αγωνιστική
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 3 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 0 ΠΗΛΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 1 1 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ

5η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΠΗΛΕΑΣ 0 1 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 4 2 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 4 1 ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ 0 0 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

6η αγωνιστική
ΠΗΛΕΑΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 0 2 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0 2 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 0 6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

7η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3 0 ΠΗΛΕΑΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ 0 2 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 6 0 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

8η αγωνιστική
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 3 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 3 1 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΗΛΕΑΣ 3 2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 1 3 ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

9η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ 3 2 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ 1 3 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 0 0 ΠΗΛΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0 2 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ

10η αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ 6 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ 0 1 ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΠΗΛΕΑΣ 3 2 ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ

11η αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 5 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ 0 0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ 2 1 ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ 0 0 ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 0 3 ΠΗΛΕΑΣ

12η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΠΗΛΕΑΣ

13η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΠΗΛΕΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

14η αγωνιστική
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ

15η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΠΗΛΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

16η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ

17η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΠΗΛΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ

18η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΠΗΛΕΑΣ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ

19η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ

20η αγωνιστική
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΠΗΛΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ

21η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΠΗΛΕΑΣ
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΜΑΛ/ΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΟΚΙΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ
ΠΗΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

Κάντε κλικ ΕΔΩ για να θυμηθείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2012-2013 και ΕΔΩ για την Γ΄ κατηγορία.

 

 

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
Δημιουργήθηκε από τον Στέφανο Κουτσούκη