ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ. Ο ΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΜΑΣ ΤΟΠΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ  

 

ΑΙΤΗΣΕΙΣ - ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

WEB - TV

ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

LOGO ΟΠΠΕ

AFCA

 

 

 

 

Η Βαθμολογία και τα Αποτελέσματα είναι από τον επίσημο δικτυακό τόπο της ΕΠΣΘ - http://www.epsthessalias.gr

 

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)   

Νεότερα αποτελέσματα
(15η αγωνιστική)


ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 2 1 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 2 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 2 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 0 0 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

Βαθμολογία

OMAΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ  34
0
33-5 
11-1-2 
19-0 
6-0-0 
14-5 
5-1-2 
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ  32
0
21-9 
10-2-2 
10-3 
6-1-1 
11-6 
4-1-1 
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ  31
0
24-7 
10-1-3 
15-1 
7-0-0 
9-6 
3-1-3 
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  27
0
33-9 
8-3-2 
24-3 
6-1-0 
9-6 
2-2-2 
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ  22
0
19-18 
6-4-4 
7-7 
3-3-1 
12-11 
3-1-3 
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ  19
0
17-18 
5-4-5 
7-11 
2-2-3 
10-7 
3-2-2 
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.  19
0
16-23 
5-4-5 
12-6 
4-3-1 
4-17 
1-1-4 
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ  18
0
20-18 
5-3-6 
8-5 
2-2-2 
12-13 
3-1-4 
ΣΚΙΑΘΟΣ  17
0
17-13 
5-2-5 
14-8 
4-0-2 
3-5 
1-2-3 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ  17
0
17-16 
5-2-7 
14-6 
3-1-2 
3-10 
2-1-5 
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  15
0
16-24 
4-3-7 
8-9 
3-1-2 
8-15 
1-2-5 
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ  14
0
14-21 
3-5-6 
10-7 
3-2-3 
4-14 
0-3-3 
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ  14
0
11-30 
4-2-8 
8-11 
3-2-3 
3-19 
1-0-5 
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  13
0
10-21 
4-1-8 
8-14 
3-1-3 
2-7 
1-0-5 
ΔΑΦΝΗ  11
0
10-29 
3-2-9 
8-7 
3-1-3 
2-22 
0-1-6 
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ  6
0
13-30 
1-3-10 
8-13 
1-1-4 
5-17 
0-2-6 

Σημειώσεις:

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν μπορεί να παρουσιαστεί αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές

1η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 0 0 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 0 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 1 1 ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 0 0 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 0 3 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ 2 0 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

2η αγωνιστική
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 0 3 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 5 1 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 3 0 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ 3 2 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1 3 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 1 ΔΑΦΝΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1 4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

3η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 3 0 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 0 1 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 1 3 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ 0 1 ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΥΡΑΣΟΣ 1 0 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ

4η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 0 0 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 0 0 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 2 2 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 7 0 ΔΑΦΝΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΣ 3 1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 5 ΠΥΡΑΣΟΣ

5η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 0 1 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1 1 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΑΦΝΗ 0 0 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 7 1 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ 1 0 ΣΚΙΑΘΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

6η αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 2 1 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 2 1 ΔΑΦΝΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 1 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 2 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 3 1 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

7η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1 0 ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 1 0 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1 1 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ 5 0 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 0 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3 2 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 1 0 ΣΚΙΑΘΟΣ

8η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 2 3 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ 2 3 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 1 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 0 1 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 2 2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 0 0 ΣΚΙΑΘΟΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

9η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 2 1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ 5 0 ΔΑΦΝΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 0 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0 5 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΣΚΙΑΘΟΣ 4 0 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 2 0 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2 0 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ

10η αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 1 2 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 3 0 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 2 1 ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 1 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 2 1 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 3 1 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ

11η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 2 1 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 0 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 2 1 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ 0 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 3 0 ΔΑΦΝΗ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 3 0 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 0 1 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 4 1 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ

12η αγωνιστική
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ

13η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ 3 2 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ 1 0 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 5 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 2 0 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 0 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 3 0 ΔΑΦΝΗ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 1 4 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

14η αγωνιστική
ΣΚΙΑΘΟΣ 1 2 ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0 3 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ 4 0 ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ 2 3 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ 1 1 ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΔΑΦΝΗ 2 3 ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

15η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ 1 0 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ 2 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. 2 1 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ 1 2 ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ 2 1 ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ 0 0 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ 1 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ

16η αγωνιστική
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΔΑΦΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

17η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ

18η αγωνιστική
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΔΑΦΝΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ

19η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΔΑΦΝΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ

21η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ

22η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΙΜΗΝΙΟΥ

23η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

24η αγωνιστική
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΥΡΑΣΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

25η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.

26η αγωνιστική
ΠΥΡΑΣΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.

27η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΥΡΑΣΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ

28η αγωνιστική
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΔΑΦΝΗ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ

29η αγωνιστική
ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ ΠΥΡΑΣΟΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ. ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ ΔΑΦΝΗ

30η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ. ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ
ΣΚΙΑΘΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΣΕΣΚΛΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΕΣ ΘΗΒ.
ΠΥΡΑΣΟΣ ΑΙΑΣ ΣΟΥΡΠΗΣ
ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΜΕΛΛΙΣΑΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ

Κάντε κλικ ΕΔΩ για να θυμηθείτε τα περσινά αποτελέσματα όπως και την τελική βαθμολογία.


 

 

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
Δημιουργήθηκε από τον Στέφανο Κουτσούκη